سوالات متداول

بر روی سوال مورد نظر کلیک نمایید تا پاسخ آن را مشاهده نمایید.

برنج اصیل ایرانی در منطقه شمالی و جنوبی؛ مازندران، گیلان، گلستان و خوزستان کشت می‌شوند.

در حال حاضر در هیچ نقطه‌‌ای از کشور، نماینده فروش یا خدمات پس از فروش نداریم و تمامی خدمات و فروش از طریق دفتر مرکزی و فروشگاه آنلاین برنج مرکزی امکان پذیر می‌باشد.

قیمت‌ها به صورت منظم و هفتگی بروز رسانی و کنترل می‌شوند.

وب‌سایت برنج مردانی دارای امنیت ارسال و دریافت اطلاعات، از جمله پروتکل امن https) SSL) می‌باشد.

به ندرت و جای نگرانی ندارد؛ پول شما در حساب میانی بانک است و کمتر از 48 ساعت برگشت زده خواهد شد. در این مدت می‌توانید از طریق ارتباط با پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

بهتر است در زمان فصل تولید، محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

سایت «برنج مردانی» دارای مجوزها و نمادهای مورد نیاز از جمله اینماد و ساماندهی می‌باشد و مشخصات معتبری دارد که در مراحل قانونی ثبت، مورد احراز هویت قرار گرفته است برخی از این نمادها در قسمت انتهایی سایت قابل مشاهده می‌باشد که می‌توانید با کلیک بر روی هر نماد اطلاعات ثبت شده را از مرجع رسمی آن مشاهده نمایید.

کیفیت محصولات و نظرات مشتریان ما پس از سال‌ها سابقه تولید و فروش در یکی از بزرگترین مراکز کشت برنج دلیلی دیگر بر اعتماد و همراهی  شما به برنج مردانی می‌باشد.

در صورتی که هنگام ثبت سفارش (صفحه پرداخت) یا از قبل، با شماره موبایل خود در سایت ثبت نام ویا به حساب خود ورود کرده باشید، سوابق خرید و سفارشات در بخش حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود. اگر در سایت ثبت نام نکرده باشید (خرید بصورت مهمان) در صورت نیاز می‌توانید با اعلام شماره همراه خود به پشتیبانی و احراز آن، به خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید